Arrangemang
Topp2019

Kontaktuppgifter

Kontaktpersoner
Arbetsuppgift Namn Mail Telefon Kommentar
Kassor/Inköp Annika P annika@kungalvhk.se 0704-711169
Entré Bertil Nilsson bertil.nilsson@hotmail.com 0707-461546 mail, ej torsdagar
Roger Boström 0303-374750 reserv
(Susanne o Kent Thuresson) susanne.thuresson65@gmail.com 0707-285869 reserv
Musik Patrik Ryberg
patrikryberg.transport@hotmail.com






Speaker,ljud ljus och andra effekter Håkan Larsson hrlarsson@hotmail.com 0769-456309 mail
Christian Andersson christian@kungalvhk.se 0733-124617 reserv
Mikael Bengtsson micke.bengtsson@comhem.se 0708-468500 reserv
Matchvärd



Anna Börjesson
Peter Börjesson
peter.052276224@telia.com

Erik Strand
erik.strand55@gmail.com
0700-900918 mail - ring
Pernilla Wiklund pernilla.wiklund@kungalv.se
0708458943
Magnus magnus.sjostrand@live.se 0707-527434
Denny Rundberg denny.rundberg@hotmail.se 070-6541948 mail
Maria Rundberg maria.d.rundberg@icloud.com 0707-435912 Reserv
Kristina Lindfors
kr.lindfors@gmail.com
0738-520253
Roger Janke rogerjahnke64@gmail.com
0704-252862
Jan Bredeby jan.bredeby@telia.com
Malin Fribergmalin.kode@gmail.com
0736-108081
Golvreklam
Anette Hjortskog anette.hjortskog@hotmail.com

Leif Thorénleifthoren@hotmail.com 0705 281859
Lena Ytterbom lena.ytterbom@gmail.com
0725640849





Herr representant


Dam representant Andreas Wallin andreas.wallin@live.com 0737-074798
Ungdom/kansli Christian Yrsle Andersson christian@kungalvhk.se 0733-124617
Filmning (Munever Monne Alic) munever.alic@kungalv.se
munever.alic@telia.com
Arrangemang Kacka Almström katarina.almstrom@kungalv.se 0702-613492
Styrelsen Kacka Almstöm

Md partners2019
KHK PARTNERS
Md vistallerupp
LÄS MER OM #viställerupp
Md shepartners2
SHE PARTNERS
Md she web
FÖLJ SHE LAGEN
Md loggaidrottensbingo
Md nyhetsbild forening
Köp e-rabatten och stöd KHK
Md 140610 stiftelsen dunross
Md attityd logotyp web
Md bohuscup web
Md facebook
Md instagram
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub